Collection: Products

59 products
  • Crabs in Water 13 mesh
    Regular price
    $130.00
    Sale price
    $130.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Crabs In Water 18 mesh
    Regular price
    $130.00
    Sale price
    $130.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Daffodils 13 mesh
    Regular price
    $80.00
    Sale price
    $80.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Daffodils 18 mesh
    Regular price
    $70.00
    Sale price
    $70.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Did you know… French grosgrain ribbon is used to secure all 4 edges of my canvases??
    Regular price
    $0.00
    Sale price
    $0.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Duck. 14 mesh
    Regular price
    $120.00
    Sale price
    $120.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • English Trimmers. 18 mesh
    Regular price
    $90.00
    Sale price
    $90.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • FrenchFaience Bough Pot
    Regular price
    $0.00
    Sale price
    $0.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Frog and Butterflies 13 mesh
    Regular price
    $120.00
    Sale price
    $120.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Frog and Butterflies 18 mesh
    Regular price
    $120.00
    Sale price
    $120.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Garden Gate.. discontinued
    Regular price
    $40.00
    Sale price
    $40.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Geraniums 13 mesh
    Regular price
    $90.00
    Sale price
    $90.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Geraniums 18 mesh
    Regular price
    $80.00
    Sale price
    $80.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Green Onions 18 mesh
    Regular price
    $70.00
    Sale price
    $70.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Green Onions. 13 mesh
    Regular price
    $80.00
    Sale price
    $80.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Holiday Gift Certificate
    Regular price
    $100.00
    Sale price
    $100.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out